Menu
Müşteri Hizmetleri:
0 530 866 19 19
Yükleniyor....

Hakkımızda

Uzakdoğu menşeili otomobil ve hafif ticari araçların perakende yedek parça sektöründe Türkiye’nin güçlü firmalarından biri olan Toyopar Otomotiv; zengin ürün çeşitliliği, yüksek bulunurluk ve hızlı tedarik ilkesiyle 1994 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.
Asya orijinli otomobil ve hafif ticari araç markalarının; mekanik, kaporta, elektrik ve elektronik aksamları başta olmak üzere ihtiyaç duydukları her tür yedek parçayı deneyimli personel ve birikimiyle ile müşterilerine ulaştırmakta ve piyasa koşullarında müşteri odaklı hizmetiyle bölgesinde ve yurt çapında belirleyici bir görev üstlenmektedir.

20.000’i aşkın ürün çeşidi, 40'tan fazla bilinirliği olan uluslararası marka ve uzman personeliyle Türkiye’nin her bölgesine satış hizmeti sunmaktadır. “Sizin ihtiyacınız, bizim işimiz” ilkesiyle; fiyat, kalite ve hizmet performansını en üst düzeyde tutan Toyopar Otomotiv; sektörün önemli üreticileri tarafından uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır.

/**/